Jste-li fyzickou osobou nepodnikatelem (občan ČR, nebo EU), jste předlužen – tzn. nezvládáte plnit své finanční závazky vůči věřitelům a máte více věřitelů? Pak je pro Vás nejefektivnějším způsobem řešení právě oddlužení fyzické osoby.

Oddlužení Vám přinese hned několik výhod:

  • Jste pod ochranou soudu – jedná se o tzv. zákonnou ochranu dlužníka. Závazky jsou řešeny podle insolvenčního zákona, a nelze na vás podat žalobu k civilnímu soudu či vykonat exekuci.t
  • Zastavení exekucí – oddlužení Vás okamžitě ochrání před exekutory, ti již nemohou exekuci vykonat
  • Ochrana majetku – můžete dál libovolně disponovat se svým majetkem a nemusíte se bát zabavení např. ze strany exekutora
  • Snížení dluhů – díky oddlužení může být váš dluh snížen až o 70 %.
  • Vaše dluhy již nenarůstají – díky tzv. stop efektu nedochází k dalšímu narůstání objemu dluhů, ale řeší se v aktuální výši – žádné další smluvní pokuty či úroky!
  • Prominutí úhrady – možnost soudního prominutí úhrady nesplacených či nepřihlášených závazků. Rovněž můžete být ušetřeni od placení nákladů právního zastoupení a nákladů exekučního řízení.

Pokud máte finanční problémy, volají Vám vymahači, hrozí Vám exekuce či dražba nemovitosti, neztrácejte čas a kontaktujte nás – nejrychlejší spojení je přes telefon  723 777 111 – stačí prozvonit, zavoláme zpět.

Nechcete nás navštívit v některé z našich kanceláří, či Vám to nedovoluje časové vytížení? Nevadí! Nabízíme i další možnosti.

Na přání klienta je možno uskutečnit osobní schůzku v jeho domácnosti či oblíbené kavárně, restauraci. Další možnost je vyřešení případu na dálku, kdy se vše zvládne bez nutnosti osobního setkání a ušetříme tak Váš čas.

  Domluvte si bezplatnou konzultaci právě teď